HYPERTON
pulse ŠIRDĮ
MYLĖTI SAVO
Pateikite užsakymą
99 €
0 €
*1 pakuotė nemokamai perkant kursą
97 items
"Paskubėkite!
Liko specialaus pasiūlymo prekių: prekių"
Žmonių pasirinkimas širdies sveikatai stiprinti
Padeda palaikyti sveiką kraujospūdį
Palaiko sveiką senėjimą
HIPERTONAS YRA JŪSŲ SVEIKAS PASIRINKIMAS!
KAIP SUŽINOTI, AR MANO ŠIRDIS YRA SVEIKA?
PATIKRINKITE 10 ĮSPĖJAMŲJŲ ŽENKLŲ ARBA SIMPTOMŲ
ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ:
KAIP SUŽINOTI, AR MANO ŠIRDIS YRA SVEIKA?
PATIKRINKITE 10 ĮSPĖJAMŲJŲ ŽENKLŲ ARBA SIMPTOMŲ
ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ:
  • Dusulys veikiant arba gulint.
  • Nuovargis ir silpnumas.
  • Kojų, kulkšnių ir pėdų tinimas.
  • Greitas arba nereguliarus širdies plakimas.
  • Sumažėjęs gebėjimas sportuoti.
  • Pilvo srities (pilvo) patinimas.
  • Labai greitas svorio didėjimas dėl skysčių kaupimosi.
  • Pykinimas ir apetito stoka.
  • Sunkumas susikaupti arba sumažėjęs budrumas.
  • Krūtinės skausmas, jei širdies nepakankamumą sukėlė širdies priepuolis.
AUKŠTAS KRAUJOSPŪDIS TURI DAUG RIZIKOS VEIKSNIŲ, ĮSKAITANT:
1Amžius.
Su amžiumi didėja padidėjusio kraujospūdžio rizika. Iki maždaug 64 metų amžiaus aukštas kraujospūdis dažniau pasireiškia vyrams. Po 65 metų amžiaus padidėjusiu kraujospūdžiu dažniau serga moterys.
2Rase.
Aukštas kraujospūdis ypač paplitęs tarp afrikiečių kilmės žmonių ir dažnai pasireiškia ankstyvame amžiuje nei baltaodžiams. Sunkios komplikacijos, tokios kaip insultas, širdies priepuolis ir inkstų nepakankamumas, taip pat dažniau pasitaiko afrikiečių kilmės žmonėms.
3Turėjimas antsvorio arba nutukimas.
Kuo daugiau sveriate, tuo daugiau kraujo reikia audiniams aprūpinti deguonimi ir maistinėmis medžiagomis. Didėjant kraujo srautui kraujagyslėmis, didėja spaudimas arterijų sienelėms.
4Tabako vartojimas.
Rūkymas ar tabako kramtymas ne tik laikinai padidina kraujospūdį, bet ir tabako sudėtyje esančios cheminės medžiagos gali pažeisti arterijų sienelių gleivinę.
5Per didelis alkoholio kiekis.
Ilgainiui gausus alkoholio vartojimas gali pakenkti jūsų širdžiai. Daugiau nei vienas gėrimas per dieną moterims ir daugiau nei du gėrimai per dieną vyrams gali paveikti jūsų kraujospūdį.
6Stresas.
Dėl didelio streso gali laikinai padidėti kraujospūdis.
KAIP VEIKIA "HYPERTON":
1 Savaitė
HYPERTON padeda išvalyti kraujagysles nuo apnašų ir sumažinti jų kaupimąsi ateityje.
2 Savaitės
HYPERTON padidina kraujagyslių lankstumą, todėl per vieną širdies dūžį priplūsta daugiau kraujo.
3 Savaitės
Unikali HYPERTON formulė padeda maistą paversti energija ir taip padeda tapti fiziškai aktyvesniems.
4 Savaitės
HYPERTON padeda stabilizuoti arterinį kraujospūdį ir gerina bendrą širdies sveikatą.
SAVO GAMINIUOSE NAUDOJAME TIK 100 % NATŪRALIUS INGREDIENTUS:
Koenzimas Q10
Įrodyta, kad kofermentas CoQ10 gerina stazinio širdies nepakankamumo simptomus. Nors rezultatai nevienareikšmiai, CoQ10 gali padėti sumažinti kraujospūdį.
Ardžuna ekstraktas
Ardžunos žievės milteliai saugo širdį dėl kardioprotekcinių savybių. Ji padeda tinkamai funkcionuoti širdžiai stiprindama širdies raumenis. Ji taip pat turi antihipertenzinių savybių, kurios padeda sumažinti aukšto kraujospūdžio lygį. Ardžuna yra gerai žinomas augalas, padedantis valdyti širdies funkcijas.
Moringa Oleifera ekstraktas
Moringos ekstrakte esantys galingi antioksidantai gali padėti išvengti širdies pažeidimų, taip pat įrodyta, kad jie padeda palaikyti sveiką širdį.
Likopenas
8 savaites kasdien vartojant po 5 mg likopeno, gali pagerėti širdies ritmas ir sumažėti cholesterolio kiekis.
SAVANORIŲ GRUPĖS REZULTATAI
Klinikiniame tyrime dalyvavo savanorių grupė, kurioje 28-80 metų amžiaus vyrai ir moterys, sergantys hipertenzija, 4 savaites vartojo "HYPERTON". Štai rezultatai:
71%
Aritmijos pašalinimas
83%
Venų trombozės pašalinimas
97%
Arterinio spaudimo normalizavimas
EKSPERTŲ NUOMONĖ:
DILIP RASTOGI,
KARDIOCHIRURGAS
EKSPERTO NUOMONĖ:

Hipertenzija - tai ne tik padidėjęs spaudimas, kurį galima sumažinti vartojant tabletę. Būkite būsena, kai kraujagyslės išsitempia ir išretėja, o ant jų sienelių atsiranda cholesterolio nuosėdų. Dėl to sutrinka kraujotaka ir sutrinka vieno ar kito organo veikla.

IKad staiga nesutriktų gyvybiškai svarbių organų veikla, būtina stebėti cholesterolio kiekį ir kraujospūdį. Geriau tai daryti natūraliomis priemonėmis. Mūsų klinikoje pacientams rekomenduojame HYPERTON.

Ši priemonė praktiškai neturi kontraindikacijų. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos papildo viena kitą, todėl papildas yra maksimaliai veiksmingas.

ATSILIEPIMAI IŠ ŽMONIŲ, ĮVERTINUSIŲ KARDIOTONO POVEIKĮ
Adeola, 54 m.
Lengvai nuryjamas, nėra poskonio. Puikiai veikia, kad sumažintų mano kraujospūdį be šalutinio poveikio. Padeda išvalyti kraują dėl moringos ir ardžunos ekstraktų, be to, viskas sudėtyje yra visiškai natūralu ir tai patvirtino mano gydytojas. Rekomenduočiau HYPERTON visiems, kurie turi aukštą kraujospūdį.
Bomani, 57 m.
Esu gana patenkinta, kad radau visiškai natūralų produktą, kuris taip gerai veikia mano kraujospūdį. Jau kelerius metus turiu aukštą kraujospūdį ir vartoju receptinius vaistus. Net ir vartojant vaistus mano kraujospūdis vis tiek buvo padidėjęs. Po kelių savaičių "Medicine Man" produkto "Blood Pressure" vartojimo mano kraujospūdis sistolinis ir diastolinis kraujospūdis sumažėjo 20 punktų. Labai džiaugiuosi, kad HYPERTON galima įsigyti ir mano mieste.
Tinash, 42 m.
Man yra nėščiųjų hipertenzija. Nemėgstu vartoti vaistų ir mieliau rasčiau žolelių metodą problemai spręsti. Šie vaistai veikia! Buvau aukštas 130-ies virš mažų 100-ies, o tai sumažino iki maždaug 118-ies virš 78-ių. Vartoju jau dvi savaites. 3 tabletes per dieną - ryte, per pietus, vakarienę (net ne visa dozė, nurodyta ant buteliuko). Myliu HYPERTON!
MŪSŲ FILOSOFIJA
1 žingsnis
Jūsų širdis yra svarbiausia: gera sveikata yra jūsų teisė, o ne prabanga. Mes tikime, kad kiekvienas turėtų turėti galimybę gauti aukščiausios kokybės vaistažolių produktų
2 žingsnis
Aukščiausia kokybė: mes renkamės aukščiausios kokybės ingredientus ir parduodame tiesiogiai klientams, kad išlaikytume žemas kainas, tačiau išlaikytume aukščiausią kokybę.
3 žingsnis
Mylime savo klientus: jūsų pasitenkinimas mums nepaprastai svarbus. Todėl užpildykite užsakymo formą, palaukite, kol jums perskambins operatorius ir mes būsime pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų gaminius.
HYPERTON =
PREMIUM
+ PRIEŽIŪRA
+ KOKYBĖ
Pateikite užsakymą
99 €
0 €
*1 pakuotė nemokamai perkant kursą
items
Paskubėkite!
Liko specialių pasiūlymų vienetų:
Gerina kraujospūdį
Valo ir stiprina kraujagysles
Užkerta kelią širdies ir kraujagyslių ligų vystymuisi